Představení společnosti

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. je ryze rodinnou společností. Zakladatelka p. Nataša Jablonovská, která působí na českém trhu již od roku 1999, svůj profesní život spojila s prostředím výrobních společností, kde nejdříve působila jako externí leader ve výrobě.

Nabízíme komplexní služby outsourcingu – pronájem dlouhodobých i krátkodobých pracovních sil

Naším krédem je individuální a profesionální přístup ke klientovi, vycházející z mnohaletých zkušeností na trhu práce, kombinovaný s moderními trendy, novými nápady, kreativitou a energií našeho týmu. Mezi naše klíčové zákazníky patří české i nadnárodní společnosti z oblasti automobilového průmyslu, strojírenství, kovovýroby, hutnictví, dopravy a logistiky, elektrotechnického průmyslu, potravinářského průmyslu, textilního průmyslu, dřevozpracujícího průmyslu a další.

Naší prioritou je vždy korektnost, spokojenost a flexibilita vzhledem k oběma stranám na trhu práce, se kterými aktivně spolupracujeme. Jsme schopni přizpůsobit naše služby individuálním podmínkám a potřebám.

Za dosavadním úspěchem naší společnosti stojí výborná znalost pracovního trhu a individuální přístup k našim obchodním partnerům tak, aby jakákoliv služba co nejpřesněji vyhovovala jejich aktuálním požadavkům a potřebám.